Post powitalny www.smartlifestyle.pl

Jednym z moich postanowień na rok 2016 było założenie własnej strony internetowej i powrót do blogowania po ponad rocznej przerwie. Dziś, a więc 1 sierpnia 2016 roku moje marzenie spełnia się i tak oto rozpoczynam nowy rozdział swojego życia na WWW.SMARTLIFESTYLE.PL

www.smartlifestyle.pl to połączenie osobistego bloga i portalu, który ma poruszać tematykę mądrego stylu życia. Mądry styl życia to znalezienie odpowiedniej równowagi pomiędzy zdrowym trybem życia a codziennymi stresującymi sytuacjami. www.smartlifestyle.pl ma łączyć ludzi pozytywnych i zachęcać do motywowania siebie nawzajem. Mądry styl życia to aktywność fizyczna i zdrowe odżywianie, ale także radość ducha, pozytywna energia, kreatywność i motywacja do zmian we własnej osobie na lepsze. Ale uwaga, nie popadajmy w paranoję, bo przecież nie istnieje idealna recepta na perfekcyjne życie. Cieszmy się z każdej chwili, doceniajmy to co mamy, wierzmy w lepszą przyszłość, a z bieżącego życia starajmy się wyciągnąć jak najwięcej. Testujmy, sprawdzajmy, odkrywajmy i wybierajmy najlepszą opcję dla siebie.

Na www.smartlifestyle.pl znajdziesz moje osobiste refleksje i poglądy na przeróżne sytuacje, te ważne i mniej ważne, poważne i mniej poważne. Nie jestem lekarzem, nie jestem zawodowym coachem ani specjalistą w każdej dziedzinie życia, jestem za to odkrywczynią i eksploratorką, która nie boi się ponieść porażki, szuka pozytywnych stron każdej sytuacji i walczy z własnymi słabościami.

10816B

Chcesz dowiedzieć się więcej o mnie i o blogu? Przeczytaj zakładkę O autorce oraz na bieżąco śledź stronę www.smartlifestyle.pl. Niebawem znajdziesz mnie również na Facebooku oraz Instagramie.

Follow my blog with Bloglovin

2 komentarze

Leave a Comment