Pomysł na paznokcie: creativenailparty Jelenie i sarenki

Cześć dziewczyny!

Ostatnie kilka dni upłynęły mi przez palce, z zaczerwienionymi oczami, zmęczeniem i z nosem w notatkach. Nie sądziłam, że na ostatnim roku studiów, aż tak mocno będę obarczona zaliczeniami. Nie chodzi mi o egzaminy ważne dla mojego toku studiów (bo te jeszcze przede mną), ale jakieś prezentacje, prace i zaliczenia z przedmiotów, które stanowią wyłącznie dodatek.

Miała pojawić się jakaś notka – przerywnik między paznokciowymi postami, ale  muszę szybko nadrabiać zaległości w zabawie u Cienistość :). Po dzisiejszym zaliczeniu, wróciłam do domu i zabrałam się za malowanie. Zgłosiłam się do projektu #creativenailparty i nie chcę wyjść, jak gapa, która jako ostatnia prezentuje swój pomysł.

 

 

Tematem tego tygodnia są jelenie i sarenki. Nie miałam czasu na dokładne przejrzenie prac innych uczestniczek zabawy, więc nie wiem, jak mocno moja interpretacja odbiega od reszty dziewczyn. Tak teraz sobie myślę, że moje zmęczenie i poniekąd irytacja wyszła na światło dzienne i moje paznokcie ogarnął mroczny nastrój. W temacie, Paulina użyła zdrobnionych nazw zwierząt. Ojej, to może sugerować kolorystykę natury, delikatności, jasnych barw, a ja rzuciłam się na czerń.

Początkowo miałam zrobić czarne zmatowione paznokcie, a na środkowym palcu namalować jakąś sarenkę, czy jelenia. Mój pomysł ewoluował i tak oto jeleń został, ale reszta paznokci została wzbogacona o las i ostatecznie użyłam połyskujący top.

Co użyłam:

  • Lakier bazowy: czarny lakier do paznokci Inglot nr 953
  • Lakiery użyte pod tło do lasu: mieszanka różnych połyskujących kolorów granatu, niebieskiego i czerwieni, nałożona pacynką do cieni.
  • Biała farbka akrylowa
  • Połyskujący top

Wszystko rysowałam ręcznie. Niestety nie mam żadnej blaszki z jeleniami, czy sarnami, więc posiłkowałam się własną ręką.

 

 

 

Klikając w poniższy baner zostaniecie przeniesieni do posta u Cienistość, gdzie dowiecie się więcej o zabawie oraz zobaczycie prace pozostałych uczestniczek

 

 

Co myślicie o takim zimowym zdobieniu? Widziałyście prace pozostałych uczestniczek zabawy? Jak wyglądają teraz Wasze dłonie?

16 komentarzy

Leave a Comment