POMYSŁ NA PAZNOKCIE #5 DONEGAL 7185 & NAKLEJKI WODNE

Uwielbiam pastele, a naklejki wodne uważam za jedne z lepszych ozdób do paznokci. Dzisiejsze zdobienie paznokci jest połączeniem tego duetu. Na przekór jesieni, nie rezygnuję z pastelowych lakierów do paznokci i prezentuję Wam zdobienie bardzo kobiece.

img_3069 img_3093

 

W dzisiejszym poście modelką dłoni jest Ania (prawda, że ma piękne paznokcie?). Na początku położyłam jedną warstwę lakieru bazowego, następnie dwie warstwy pięknego różu Beauty Shine Donegal o numerze 7185. Dodałam naklejki wodne i nałożyłam warstwę utwardzacza.

 

img_3086 img_3084 img_3080

 

Naklejki wodne są bardzo łatwe w użyciu. Na poprzednim blogu przygotowałam mini instrukcję obsługi, jak naklejać naklejki wodne na paznokcie. A oto ona:

 

naklejki-wodne

1. Przygotowujemy naczynie z wodą, drewniany patyczek (lub pęsetkę) oraz naklejki.
2. Dobieramy wzory do wielkości paznokci. Dla ułatwienia pracy, wycinamy karton z naklejkami na mniejsze kawałki. Zdejmujemy przeźroczystą folię zabezpieczającą.
3. Zanurzamy kartonik z naklejką w wodzie i czekamy, aż naklejka odłączy się od papieru.
4. Drewnianym patyczkiem lub pęsetą wyciągamy naklejkęi układamy ją na paznokciu. Chwilę czekamy, aż naklejka wyschnie, a woda wyparuje z płytki. Naklejkę możemy docisnąć do płytki wacikiem bezpyłowym.
5. Zabezpieczamy paznokcie utwardzaczem.

Napisz komentarz

Leave a Comment