GADŻETY #1 MYSZKI DO KOMPUTERA

Ostatnio, razem z chłopakiem poszukiwaliśmy nowej myszki do komputera. Zależało nam na znalezieniu myszki dedykowanej graczom.

We wszystkich gadżetach cenię przede wszystkim funkcjonalność i minimalizm. Na funkcjonalności komputerowych myszek kompletnie się nie znam, więc tą działką zajmował się mój chłopak. Ja natomiast miałam wybrać tą najładniejszą „wyglądem”. Dla mnie wygląd myszki opiera głównie na dwóch elementach: ma być biała lub czarna oraz wielkością ma pasować do mojej drobnej dłoni.

Zgadnijcie czym charakteryzuje się myszka dla gracza? Jest DUŻA i o zgrozo ŚWIECI wszystkimi kolorami tęczy! Zanim wybraliśmy tą ostateczną, przebrnęliśmy przez wiele aukcji z „oryginalnymi” kształtem myszkami. To one stały się inspiracją do powstania dzisiejszego postu. Czy wiecie, że Wasza myszka może kształtem przypominać truskawkę, albo miniaturę Waszego wymarzonego samochodu? Nie mam zielonego pojęcia, jak sprawują się takie myszki w praktyce, ale muszę przyznać, że kreatywność ich wynalazców nie przestanie mnie zaskakiwać ;)!

 

Napisz komentarz

Leave a Comment