O autorce

IMG_7813Czytelniku, witam Cię na stronie www.SmartLifestyle.pl

Nazywam się Kinga i jestem założycielką tej strony. Jestem osobą, która nie potrafi się nudzić i prowadzić monotonny tryb życia. Mam milion pomysłów na minutę, ale gdy się na jakiś uprę, to potrafię go zrealizować w 100% z pełnym zaangażowaniem. Jestem połączeniem realistki twardo stąpającej po ziemi i spontanicznej odkrywczyni, która swoim pomysłem potrafi zaskoczyć najbliższe otoczenie i samą siebie. Jeżeli miałabym wskazać trzy przedmioty, z którymi się nie rozstaję to byłyby to: kalendarz, notatnik i długopis. Uważam, że tylko dobrze zaplanowana strategia może pomóc osiągnąć sukces, a dobre pomysły mogą pojawić się w każdej, nawet najmniej spodziewanej sytuacji. Cenię minimalizm, spokój ducha, ale również kreatywność i niespodziewane okoliczności. Każdego dnia staram się nauczyć czegoś nowego, szukam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Przyjmuję zasadę, że wszystkie wspomnienia i każda spotkana osoba uczy mnie czegoś nowego o sobie i o świecie, w którym żyję. Chcę odkryć i poznać jak najwięcej i cieszyć się każdą chwili.

www.smartlifestyle.pl to motywujący blog lifestylowy, pełny poradników i osobistych recenzji. Tematyka poruszana na blogu jest różnorodna, ale główną zasadą jest mądre życie, czyli zachowanie odpowiedniej równowagi pomiędzy samym sobą (pasjami, potrzebami, odpoczynkiem), rodziną i pracą.

Blog jest mieszanką kobiecości (nie zabraknie recenzji kosmetyków i porad jak zadbać o ciało), mojej natury poszukiwaczki i eksploratorki (nie zabraknie porad dotyczących motywacji i psychologicznych ciekawostek), zainteresowań związanych z marketingiem i zarządzaniem oraz natury kreatywnej i zabieganej osoby, której grafik wypełniony jest do granic możliwości (znajdą się tu również refleksje z moich podróży, diety, aktywności fizycznej oraz zarządzania czasem).

 

omnie

 Chcesz dowiedzieć się więcej? Przeczytaj pierwszy post na blogu.

Masz pytania? Pisz śmiało na:

smartlifestylepl@gmail.com

 

Rozpoczęcie działalności www.smartlifestyle.pl od 1 sierpnia 2016 roku

 

Follow my blog with Bloglovin

Zapisz