Darmowe kupony miłości do druku – pomysł na walentynkowy prezent DIY

 

 

Zbliżają się Walentynki. Na witrynach sklepowych możemy dostrzec dekoracje w serduszka, dominującymi kolorami stają się czerwień i róż, dosłownie miłość czuć w powietrzu. Chociaż często słyszałam zdanie „ja nie obchodzę Walentynek, bo Walentynki mam przez cały rok”, nie znam pary, która tego dnia nie wyszeptała sobie Kocham Cię, nie wręczyła drobnego upominku, czy po prostu nie spędziła chwili czasu razem.

Pomysłów na prezenty walentynkowe możemy znaleźć mnóstwo w sieci. Klasykiem są kolacja przy świecach, wieczór filmowy, czekoladki, czy bukiet kwiatów. A ja mam dziś dla Was pomysł na prezent w stylu hand made, czyli walentynkowe kupony miłosne/kupony miłości do pobrania całkowicie za darmo.

 

 

 

O przygotowaniu własnych kuponów miłosnych myślałam już kilka lat, kiedy to trafiłam na kuponowy wpis u One Little Smile. Niestety zawsze brakowało mi czasu, weny i umiejętności, stąd realizacja tego pomysłu opóźniała się w czasie. W tym roku wreszcie powiedziałam sobie „dość wymówek” i zabrałam się do pracy.

Przed przygotowaniem własnego projektu, przejrzałam mnóstwo inspiracji w internecie, dzięki czemu udało mi się stworzyć kupon, który w 100% spełnia moje wymagania. Przygotowane przeze mnie kupony są szablonami, które po wydrukowaniu należy ręcznie wypełnić. Dzięki samodzielnemu wypełnieniu, kupon można dopasować indywidualnie do charakteru konkretnej osoby oraz wykorzystać go na wiele okazji (np. jako prezent urodzinowy, prezent imieninowy, czy prezent na dzień kobiet, dzień chłopaka lub rocznicę ślubu).

Zanim przejdę do opisu, jak należy wypełnić kupon, powiem Wam czym w ogóle są kupony miłości. Kupony miłosne lub inaczej kupony miłości to zestaw spersonalizowanych bonów na otrzymanie opisanej na kuponie korzyści, zazwyczaj korzyści w postaci możliwości wykonanego zadania. Takim zadaniem może być na przykład otrzymanie masażu dowolnej części ciała, pozwolenie na wybór filmu do wspólnego oglądania, czy wyręczenie z nielubianej pracy domowej. Zabawa polega na tym, że osoba przygotowująca kupon dla swojej partnerki/partnera, wypełnia go zadaniami, na które może pozwolić (np. wyjście z kolegami na piwo bez marudzenia) lub które może wykonać dla swojego partnera/partnerki (np. zgoda na wspólne oglądanie meczu).

 

Jak należy wypełnić kupon?

Kupon wypełnia osoba obdarowująca. W przypadku przygotowanych przeze mnie kuponów, osoba obdarowująca powinna wypełnić wszystkie części z wyjątkiem „ocena realizacji kuponu” oraz „kupon wykorzystano”.

Dla – w tej części wpisujemy imię ukochanej osoby, która otrzyma od nas kupon

Kupon upoważnia do – w tej części wpisujemy zadanie, które chcemy wykonać dla partnera/partnerki

Warunki – w tej części możemy wypisać czynniki, które muszą zostać spełnione, aby można było zrealizować kupon. Gdy nie mamy żadnych dodatkowych warunków, możemy napisać „brak warunków”

Kupon należy zużyć przed – jest to miejsce na datę, np. możemy ustalić, że kupon można zrealizować przed upływem jednego roku. Jeżeli chcemy, by nasz kupon był ważny bezterminowo, możemy uzupełnić tą część w ten sposób: 00/00/0000

Kupon wykorzystano – jest to miejsce na datę zrealizowania kuponu

Ocena realizacji kuponu – obdarowana przez nas osoba może dokonać oceny realizacji kuponu w skali od 1-10. Możemy założyć, że 10 to najlepiej punktowana realizacja. Po wykorzystaniu kuponu, osoba obdarowana zaznacza wybrane na skali serce. Serce można podkreślić, wziąć w kółko, czy odhaczyć ptaszkiem

 

Przykładowe wypełnienie kuponu:

Dla Karoliny

Kupon upoważnia do otrzymania 15 minutowego masażu pleców

Warunki kupon można zrealizować między godziną 21 a 22 w weekend, masaż może zostać wykonany rękami lub przy użyciu wybranych przez osobę masującą przyborów, osoba masowana musi być naga.

Kupon należy zużyć przed 14/02/2018

 

 

 

 

 

 

Jeżeli mój szablon kuponów przypadł Wam do gustu, to śmiało możecie pobierać, dzielić się nimi i obdarować ukochaną osobę.

Aby pobrać darmowy kupon miłości na Walentynki, wystarczy kliknąć w poniższy baner

 

Pobierz darmowe kupony

 

Przygotowany przeze mnie plik jest w formacie A4 .pdf. Na jednej kartce znajduje się 8 kuponów. Polecam zakup sztywnej kartki A4 w kolorze bieli lub beżu. Drukarkę należy ustawić na najwyższą jakość druku. Kupony należy wyciąć nożyczkami zgodnie z zaznaczonymi przerywanymi liniami. Kupony są tylko do użytku niekomercyjnego.

 

A jak Wasze przygotowania do Walentynek? Jak spędzacie ten dzień? Co sądzicie o pomyśle na kupony miłości? Korzystaliście już z tego pomysłu?

Pozdrawiam i życzę miłych przygotowań do Walentynek. Na dniach powinny pojawić się walentynkowe inspiracje paznokciowe 🙂

 

Możecie mnie znaleźć:

OBSERWATORZY BLOGGER | BLOGLOVIN’ | FACEBOOK | GOOGLE + | INSTAGRAM | PINTEREST | ZSZYWKA

 

19 komentarzy

Leave a Comment