Darmowe kupony miłości do druku – pomysł na walentynkowy prezent DIY

 

 

Zbliżają się Walentynki. Na witrynach sklepowych możemy dostrzec dekoracje w serduszka, dominującymi kolorami stają się czerwień i róż, dosłownie miłość czuć w powietrzu. Chociaż często słyszałam zdanie „ja nie obchodzę Walentynek, bo Walentynki mam przez cały rok”, nie znam pary, która tego dnia nie wyszeptała sobie Kocham Cię, nie wręczyła drobnego upominku, czy po prostu nie spędziła chwili czasu razem.

Pomysłów na prezenty walentynkowe możemy znaleźć mnóstwo w sieci. Klasykiem są kolacja przy świecach, wieczór filmowy, czekoladki, czy bukiet kwiatów. A ja mam dziś dla Was pomysł na prezent w stylu hand made, czyli walentynkowe kupony miłosne/kupony miłości do pobrania całkowicie za darmo.

 

 

 

O przygotowaniu własnych kuponów miłosnych myślałam już kilka lat, kiedy to trafiłam na kuponowy wpis u One Little Smile. Niestety zawsze brakowało mi czasu, weny i umiejętności, stąd realizacja tego pomysłu opóźniała się w czasie. W tym roku wreszcie powiedziałam sobie „dość wymówek” i zabrałam się do pracy.

Przed przygotowaniem własnego projektu, przejrzałam mnóstwo inspiracji w internecie, dzięki czemu udało mi się stworzyć kupon, który w 100% spełnia moje wymagania. Przygotowane przeze mnie kupony są szablonami, które po wydrukowaniu należy ręcznie wypełnić. Dzięki samodzielnemu wypełnieniu, kupon można dopasować indywidualnie do charakteru konkretnej osoby oraz wykorzystać go na wiele okazji (np. jako prezent urodzinowy, prezent imieninowy, czy prezent na dzień kobiet, dzień chłopaka lub rocznicę ślubu).

Zanim przejdę do opisu, jak należy wypełnić kupon, powiem Wam czym w ogóle są kupony miłości. Kupony miłosne lub inaczej kupony miłości to zestaw spersonalizowanych bonów na otrzymanie opisanej na kuponie korzyści, zazwyczaj korzyści w postaci możliwości wykonanego zadania. Takim zadaniem może być na przykład otrzymanie masażu dowolnej części ciała, pozwolenie na wybór filmu do wspólnego oglądania, czy wyręczenie z nielubianej pracy domowej. Zabawa polega na tym, że osoba przygotowująca kupon dla swojej partnerki/partnera, wypełnia go zadaniami, na które może pozwolić (np. wyjście z kolegami na piwo bez marudzenia) lub które może wykonać dla swojego partnera/partnerki (np. zgoda na wspólne oglądanie meczu).

 

Jak należy wypełnić kupon?

Kupon wypełnia osoba obdarowująca. W przypadku przygotowanych przeze mnie kuponów, osoba obdarowująca powinna wypełnić wszystkie części z wyjątkiem „ocena realizacji kuponu” oraz „kupon wykorzystano”.

Dla – w tej części wpisujemy imię ukochanej osoby, która otrzyma od nas kupon

Kupon upoważnia do – w tej części wpisujemy zadanie, które chcemy wykonać dla partnera/partnerki

Warunki – w tej części możemy wypisać czynniki, które muszą zostać spełnione, aby można było zrealizować kupon. Gdy nie mamy żadnych dodatkowych warunków, możemy napisać „brak warunków”

Kupon należy zużyć przed – jest to miejsce na datę, np. możemy ustalić, że kupon można zrealizować przed upływem jednego roku. Jeżeli chcemy, by nasz kupon był ważny bezterminowo, możemy uzupełnić tą część w ten sposób: 00/00/0000

Kupon wykorzystano – jest to miejsce na datę zrealizowania kuponu

Ocena realizacji kuponu – obdarowana przez nas osoba może dokonać oceny realizacji kuponu w skali od 1-10. Możemy założyć, że 10 to najlepiej punktowana realizacja. Po wykorzystaniu kuponu, osoba obdarowana zaznacza wybrane na skali serce. Serce można podkreślić, wziąć w kółko, czy odhaczyć ptaszkiem

 

Przykładowe wypełnienie kuponu:

Dla Karoliny

Kupon upoważnia do otrzymania 15 minutowego masażu pleców

Warunki kupon można zrealizować między godziną 21 a 22 w weekend, masaż może zostać wykonany rękami lub przy użyciu wybranych przez osobę masującą przyborów, osoba masowana musi być naga.

Kupon należy zużyć przed 14/02/2018

 

 

 

 

 

 

Jeżeli mój szablon kuponów przypadł Wam do gustu, to śmiało możecie pobierać, dzielić się nimi i obdarować ukochaną osobę.

Aby pobrać darmowy kupon miłości na Walentynki, wystarczy kliknąć w poniższy baner

 

Pobierz darmowe kupony

 

Przygotowany przeze mnie plik jest w formacie A4 .pdf. Na jednej kartce znajduje się 8 kuponów. Polecam zakup sztywnej kartki A4 w kolorze bieli lub beżu. Drukarkę należy ustawić na najwyższą jakość druku. Kupony należy wyciąć nożyczkami zgodnie z zaznaczonymi przerywanymi liniami. Kupony są tylko do użytku niekomercyjnego.

 

A jak Wasze przygotowania do Walentynek? Jak spędzacie ten dzień? Co sądzicie o pomyśle na kupony miłości? Korzystaliście już z tego pomysłu?

Pozdrawiam i życzę miłych przygotowań do Walentynek. Na dniach powinny pojawić się walentynkowe inspiracje paznokciowe 🙂

 

Możecie mnie znaleźć:

OBSERWATORZY BLOGGER | BLOGLOVIN’ | FACEBOOK | GOOGLE + | INSTAGRAM | PINTEREST | ZSZYWKA

 

18 komentarzy

 • Elf Naczi 8 lutego 2017 at 23:35

  Haha, to świetny pomysł na prezent i chyba dorzucę te kupony do przygotowanego już upominku 😀 Naprawdę pięknie i starannie je zaprojektowałaś 🙂 Mam gdzieś grubsze, ozdobne kartki, drukarka czeka – nic tylko brać się do pracy 😉

  Reply
 • chanceleee 9 lutego 2017 at 16:27

  Ale ekstra pomysł z takimi kuponami! Sama chętnie wykorzystam 🙂

  Reply
 • Aneta 9 lutego 2017 at 19:47

  Hehe, zabawne 😀

  Reply
 • Milena M 9 lutego 2017 at 22:49

  Widziałam już kiedyś coś podobnego, fajny pomysł 🙂

  Reply
 • lukaszmakeup.pl 11 lutego 2017 at 12:47

  super 🙂

  Reply
 • aknezz 11 lutego 2017 at 22:04

  Raczej nie zdecydowałabym się na taki prezent ale właściwie pomysł jest nawet dość ciekawy 🙂

  Reply
 • Moja pasja smaku 12 lutego 2017 at 20:31

  Ale cudne te kupony ! 🙂

  Reply
 • Emilia 13 lutego 2017 at 14:34

  Pomysł ciekawy, chociaż dla mnie nieużyteczny – koty raczej tego nie użyją 😀

  Reply
 • Sylwia testuje i radzi 13 lutego 2017 at 14:42

  Naprawdę świetny pomysł 🙂 U nas raczej jakoś specjalnie nie przygotowujemy się do walentynek – dzień jak co dzień 🙂

  Reply
 • Makeup Art Marzena Bartosz 17 lutego 2017 at 20:10

  Ale super!!!

  Reply
 • kosmetykofanki 18 lutego 2017 at 15:08

  Ale mega pomysł ;p nie tylko na walentynki fajny pomysł ogólnie na prezent <3

  Reply
 • Sabrina Cosmetics 18 lutego 2017 at 16:36

  Genialny pomysł ;D

  Reply
 • Miritirllo 18 lutego 2017 at 17:23

  Genialny pomysł! Szkoda, że nie trafiłam na twojego bloga przed Walentynkami 🙁

  Reply
 • StyleNails&You 18 lutego 2017 at 17:27

  Rewelacyjny pomysł 😀 Szkoda, że nie natrafiłam na post przed walentynkami 😛 Ale w sumie mogę wykorzystać go i teraz, tak bez okazji 😉

  Reply
 • Sakurakotoo 18 lutego 2017 at 19:53

  O, czytałam już o nich kiedyś i uważam, że takie kupony to naprawdę udany przepis na walentynkową zabawę czy prezent 😛

  Sakurakotoo ❀ ❀ ❀

  Reply
 • Martyna 18 lutego 2017 at 20:08

  Zrobię takie kupony mojemu 🙂 szkoda, że na walentynki tego nie zrobilam :/

  Reply
 • Monstera – inspirujący motyw wnętrzarski i gadżeciarski. Darmowy plakat do pobrania. | Smart Lifestyle 21 marca 2017 at 13:52

  […] rozwijania nowych umiejętności. Moją pierwszą pracę mogliście zobaczyć przy okazji postu o walentynkowych kuponach miłosnych do pobrania. A dziś wrzucam moją drugą pracę. Przygotowałam plakat z motywem monstery. Plakat […]

  Reply

Leave a Comment