10 DARMOWYCH KALENDARZY DO POBRANIA NA ROK 2017

Witam wszystkich w Nowym Roku 2017 🙂

Z niedowierzaniem patrzyłam w kalendarz, gdy spostrzegłam datę 3 stycznia 2017. Rok 2016 upłynął mi niespodziewanie szybko, a ostatnie dwa tygodnie przeszły mi dosłownie przez palce.

Nowy rok to moment snucia planów i stawiania kolejnych wyzwań. Aby zacząć rok w pełni zorganizowanym, warto zaopatrzyć się w jakiś organizer, kalendarz, czy nawet zwykły notes. W sieci można znaleźć mnóstwo pięknych i darmowych kalendarzy do pobrania w pdf., część z nich zebrałam do dzisiejszego wpisu. Kalendarze możecie wydrukować na domowych drukarkach w formacie A4 i powiesić na lodówce. Polecam papier techniczny i ustawienia drukarki na najwyższą jakość druku. Kolejność moich kalendarzowych faworytów jest całkowicie przypadkowa. Wszystkie kreatorki kalendarzy są niezwykle zdolne i serdeczne zachęcam do odwiedzenia ich osobistych stron.

1. Szukacie minimalistycznego kalendarza w kolorze czarno-białym? Na pewno spodoba się Wam ten udostępniony na stronie Pozytywny Plan. Do pobrania są dwie wersje: podstawowa oraz z dodatkowym miejscem na notatki.

 

Kalendarz do druku na 2017 rok jest już do pobrania na blogu Zapraszam

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kasia Szreder (@pozytywnyplan)

 

2. Piękne, kolorowe kalendarze możecie znaleźć u My Pink Plum

 

 

3. Idealny minimalistyczny kalendarz znajdziecie na Pasje Karoliny, a dla fanek kwiatowych wzorów polecam ten na Karografia

 

 

4. Całkowicie zauroczyły mnie motywy botaniczne u Wild Rocks

 

Nie wiem jak Was, ale mnie jakoś ostatnio bardziej niż lista prezentów zajmuje jak bardziej efektywnie realizować swoje cele w 2017 roku. Co zrobić, żeby spełnianie marzeń nie było tylko dziełem przypadku, ale świadomym działaniem? I przede wszystkim – jak to wszystko ogarnąć? Kalendarz papierowy? Lista „to do”? Weekly planner? Może jakaś aplikacja? A jeśli tak, to jaka? Dużo tego… Na razie bardzo podoba mi się bardzo pomysł żeby zawczasu zaplanować sobie jedno zadanie dziennie. Mając na uwadze moje wiecznie zbyt długie listy „to do” bardzo podoba mi się ten pomysł. A mój botaniczny kalendarz w sumie pasuje mi tu jak znalazł 😉 A Wy z czego korzystacie?

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Aleksandra | Wild Rocks (@wild.rocks)

 

5. 100% kreatywności znajdziecie na Jest Rudo

 


6. Inspirujący kalendarz modowy udostępniła XAVILOVE

 

 

7. Urocze kalendarze znajdziecie również u Madl-len

 

 

8. Pełen minimalizm znajdziecie u Simple as that

 

 

9. Trochę koloru dodadzą kalendarze zrobione przez Jessica Keala i This little street

 

 

10. Myślę, że warto też zajrzeć na Notatnik Kreatywny, bo kalendarz styczniowy z bogatkami prezentuje się nieziemsko. Czekam na kolejne miesiące 🙂

 

 

2 komentarze

  • aknezz 7 stycznia 2017 at 00:21

    Bardzo podobają mi się niektóre z tych propozycji kalendarzy 🙂

    Reply
  • Klaudia 21 stycznia 2017 at 22:04

    Bardzo mi miło, ze mój kalendarz znalazł się w zestawieniu! 🙂

    Reply

Leave a Comment